Anıt Caddesi 8/13 06570, Tandoğan, Çankaya, ANKARA

0850 290 85 85 bilgi@anadolugrup.gen.tr

Hakkımızda

1976 yılında kurucusu Mustafa YÜCEEL tarafından fiilen faaliyete başlayan firmamız, 1986 yılında ANADOLU MÜŞAVİRLİK çatısı altında Ankara’da faaliyet göstermeye devam etmiştir. Yatırım danışmanlığı ile birlikte yürüyen marka ve patent danışmanlığı, gelişen Türkiye ekonomisi ile firmalara Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konularında daha fazla hizmet verebilmek için çalışma alanını genişletmiştir. Son yıllarda yaşanan gelişmeler üzerine Anadolu Patent Danışmanlık Bilişim ve Ticaret A.Ş. ünvanı ile firmamız çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Anadolu Danışmanlık Grubu ailesi olarak profesyonel çözümlerimiz ve desteğimiz ile işinizde her daim yanınızdayız.

Güvenilir Liman

Anadolu Danışmanlık Grubu ailesi olarak 30 yılı aşan tecrübemiz ile tüm dostlarımızın yanındayız. Ankara'daki tek Güvenilir Limanınız...

Müşteri Odaklı

Anadolu Danışmanlık Grubu ailesi olarak tüm çalışmalarımız MÜŞTERİ odaklı bir anlayış çerçevesinde gerçekleşmektedir. Bizden standart hizmet değil, ŞİRKETİNİZE ÖZEL hizmet alırsınız.

Risklerden Islanmayın

Anadolu Danışmanlık Grubu ailesi olarak daha problemle karşılaşmadan gerekli uyarıları yapar ve size şemsiye tutarız. Böylelikle şirketinizi tüm risklere karşı korumuş olursunuz.

Sadece Çözüm

Anadolu Danışmanlık Grubu ailesi olarak hep ÇÖZÜM üretiriz. Sözlüğümüzde çözümsüzlük kelimesinin karşılığı da yine ÇÖZÜM'dür.

Services

marka-patent-tasarım

Tüm yurtiçi ve yurtdışı sınai-fikri mülkiyet hakları vekillik ile danışmanlık hizmetleri ANADOLU PATENT® çatısı altında buluştu.

Read More

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım, ithalat, ihracat ve diğer tüm ihtiyaç duyacağınız danışmanlık hizmetleri ANADOLU MÜŞAVİRLİK® çatısı altında hizmet vermektedir.

Read More

Ödeme Kolaylığı

Tüm işlemler için ödemelerinizi Kredi Kartı ile güvenli bir şekilde yapma imkanı 3D Güvenli Ödeme Sayfamız ile mümkün olabilmektedir.

Read More

Bize Ulaşın

Tüm sorularınız için bize ulaşın...

İletişim için tıklayın